Thumb Knob 3/4" Wide German Bronze
| Diameter | 3/4" (19mm) |
|---|---|
| Finish | German Bronze |
| Material | Zinc Alloy |
| Mounting Hardware | (1) M4 x 1" Solid Screw and (1) M4 x 1-3/4" Break Away Screw Included |
| Product Weight | .1 lbs per piece |
| Projection | 13/16" |
| Size | 3/4" Wide |
| Type | Sanctuary Collection |