Reeded Appliance Pull Brushed Satiin Nickel
| Center To Center | 18" (457mm) |
|---|---|
| Finish | Brushed Satin Nickel |
| Length | Overall Length: 18-7/8" |
| Material | Zinc Alloy |
| Mounting Hardware | (2) M5 x 1-3/16" and (2) Break away M5 x 1-3/4" Screws and (2) Washers Included |
| Product Weight | 1.3 lbs per piece |
| Projection | 1-7/8" |
| Type | Chareau Collection |