Cobblestone Pull Brass
| Center To Center | 5-1/16" (128mm) |
|---|---|
| Finish | Brass |
| Length | Overall Length: 5-7/8" |
| Material | Brass |
| Mounting Hardware | (2) M4 x 1" Solid Screws and (2) M4 x 1-3/4" Break Away Screws Included |
| Product Weight | .5 lbs per piece |
| Projection | 1-3/16" |
| Type | Cobblestone Collection |