Cobblestone Knob Coal Black
| Diameter | 1-7/8" (48mm) |
|---|---|
| Finish | Coal Black |
| Material | Brass |
| Mounting Hardware | (1) M4 x 1" Solid Screw and (1) M4 x 1-3/4" Break Away Screw Included |
| Product Weight | .21 lbs per piece |
| Projection | 1-1/8" |
| Size | 1-7/8" x 1-1/16" Rectangular |
| Type | Cobblestone Collection |