Sanctuary Knob/Pull Polished Nickel
| Finish | Polished Nickel |
|---|---|
| Length | Overall Length: 2-1/2" |
| Material | Zinc Alloy |
| Mounting Hardware | (1) M4 x 1" Solid Screw and (1) M4 x 1-3/4" Break Away Screw Included |
| Product Weight | .15 lbs per piece |
| Projection | 1-1/4" |
| Size | 2-1/2" x 3/8" Rectangular |
| Type | Sanctuary Collection |