Cobblestone Knob Polished Nickel
| Diameter | 2" (51mm) |
|---|---|
| Finish | Polished Nickel |
| Material | Brass |
| Mounting Hardware | (1) M4 x 1" Solid Screw and (1) M4 x 1-3/4" Break Away Screw Included |
| Product Weight | .18 lbs per piece |
| Projection | 1-1/8" |
| Size | 2" Oval |
| Type | Cobblestone Collection |