Sanctuary Ii Pull Aluminum
| Center To Center | 12" (305mm) |
|---|---|
| Finish | Aluminum |
| Length | Overall Length: 12-1/2" |
| Material | Solid Zinc Alloy |
| Mounting Hardware | (2) M4 x 1" Solid Screws and (2) M4 x 1-3/4" Break Away Screws Included |
| Product Weight | .65 lbs per piece |
| Projection | 1" |
| Type | Sanctuary II Collection |