Modern Metro Notch Pull "A" 9" Cc Flat Black
| Center To Center | 9" (229mm) |
|---|---|
| Finish | Flat Black |
| Length | Overall Length: 9-3/8" |
| Material | Solid Zinc Alloy |
| Mounting Hardware | (2) M4 x 1" Solid Screws and (2) M4 x 1-3/4" Break Away Screws Included |
| Product Weight | .37 lbs per piece |
| Projection | 1-1/16" |
| Type | Sanctuary II Collection |