Modern Metro Pull 7" Cc Brushed Satin Nickel
| Center To Center | 7" |
|---|---|
| Finish | Brushed Satin Nickel |
| Length | Overall Length: 7-3/8" |
| Material | Solid Zinc Alloy |
| Mounting Hardware | (2) M4 x 1" Solid Screws and (2) M4 x 1-3/4" Break Away Screws Included |
| Product Weight | .4 lbs per piece |
| Projection | 1-1/16" |
| Type | Sanctuary II Collection |