Sydney Pull Polished Chrome
| Center To Center | 9" (229mm) |
|---|---|
| Finish | Polished Chrome |
| Length | Overall Length: 11-1/2" |
| Material | Zinc Alloy |
| Mounting Hardware | (2) M4 x 1" Solid Screws and (2) M4 x 1-3/4" Break Away Screws Included |
| Product Weight | .74 lbs per piece |
| Projection | 1-3/8" |
| Type | Sydney Collection |