Luxor Appliance Pull Polished Nickel
| Center To Center | 12" (305mm) |
|---|---|
| Finish | Polished Nickel |
| Length | Overall Length: 14-3/4" |
| Material | Zinc Alloy |
| Mounting Hardware | (2) M5 x 1-3/16" and (2) Break away M5 x 1-3/4" Screws and (2) Washers Included |
| Product Weight | 1.3 lbs per piece |
| Projection | 1-15/16" |
| Type | Luxor Collection |