Luxor Pull German Bronze
| Center To Center | 5" (127mm) |
|---|---|
| Finish | German Bronze |
| Length | Overall Length: 7-1/4" |
| Material | Zinc Alloy |
| Mounting Hardware | (2) M4 x 1" Solid Screws and (2) M4 x 1-3/4" Break Away Screws Included |
| Product Weight | .48 lbs per piece |
| Projection | 1-1/2" |
| Type | Luxor Collection |