Sanctuary Pull Antique Pewter
| Center To Center | 12" (305mm) |
|---|---|
| Finish | Antique Pewter |
| Length | Overall Length: 13" |
| Material | Zinc Alloy |
| Mounting Hardware | (2 ) M4 X 1" and (2) Break away M4 x 1-3/4" Screws Included |
| Product Weight | .9 lbs per piece |
| Projection | 1-1/8" |
| Type | Sanctuary Collection |