Clear Crystal Knob Polished Chrome Base
| Diameter | 1-1/8" (29mm) |
|---|---|
| Finish | Polished Chrome and Clear |
| Material | Brass |
| Mounting Hardware | (1) M4 x 1" Solid Screw and (1) M4 x 1-3/4" Break Away Screw Included |
| Product Weight | .13 lbs per piece |
| Projection | 0.13 lbs each |
| Size | 1-1/8" Diameter |
| Type | Crystal Collection |