Trim Fast | White High Impact Polymer | Crown Moulding with Adhesive Back | 3-1/2in Face x 2in Proj x 96in Long
Hover over image to zoom in
| Face | 3-1/2" |
|---|---|
| Height | 3" |
| Length | 96" |
| Material | Polymer Resin |
| Product Weight | 2.60 lbs per piece |
| Projection | 2" |
| Rot Resistant | Yes |
| Termite Resistant | Yes |