Sugatsune Satin Nickel Plated Bras
Hover over image to zoom in
| Brand | Sugatsune |
|---|---|
| Depth | 0.59 in (15 mm) |
| Finish | Satin Nickel |
| Height | 0.63 in (16 mm) |
| Material | Brass |
| Mounting Hardware | M4 X 25 Steel Machine screw |
| Product Weight | .02 lbs per piece |
| Type | Contemporary |
| Width | 0.63 in (16 mm) |