Sugatsune Cable Grommet | S445/BLK Series
Hover over image to zoom in
| Brand | Sugatsune |
|---|---|
| Certification | RoHS 3 |
| Diameter | Bore Dimensions: 38.5 mm |
| Finish | Black |
| Height | 1.77 in (45 mm) |
| Length | 0.78 in (19.7 mm) |
| Material | Plastic (ABS) |
| Notes | For Horizontal Installation |
| Product Weight | .02 lbs per piece |
| Type | Round with cable hole |
| Width | 1.77 in (45 mm) |