11-1/4" Unfinished Maple Stemware Rack 18" Length
Hover over image to zoom in
| Brand | Outwater |
|---|---|
| Depth | 11-1/4" |
| Length | 18" |
| Material | Solid Wood; Unfinished |
| Product Weight | 6 lbs per length |
| Species | Maple |
| Type | Stemware Rack |
| Works With | Most Stemware Styles |
1-800-631-8375 | M-F: 8:00-6:00 EST
Hover over image to zoom in
| Brand | Outwater |
|---|---|
| Depth | 11-1/4" |
| Length | 18" |
| Material | Solid Wood; Unfinished |
| Product Weight | 6 lbs per length |
| Species | Maple |
| Type | Stemware Rack |
| Works With | Most Stemware Styles |