Stainless Bar Pull Brushed Stainless Steel
| Center To Center | 7-9/16" |
|---|---|
| Certification | SS304 |
| Finish | Brushed Stainless Steel |
| Length | Overall Length: 7-15/16" |
| Material | Stainless Steel |
| Mounting Hardware | (2) M4 x 1" Solid Screws and (2) M4 x 1-3/4" Break Away Screw Included |
| Product Weight | .3 lbs per piece |
| Projection | 1-7/16" |