Stainless Knob Brushed Stainless Steel
| Diameter | 5/8" |
|---|---|
| Finish | Brushed Stainless Steel |
| Material | 304 Grade Stainless Steel |
| Mounting Hardware | (1) M4 x 1" Solid Screw and (1) M4 x 1-3/4" Break Away Screw Included |
| Product Weight | .1 lbs per piece |
| Projection | 1" |
| Size | 5/8" Diameter |
| Type | Stainless II Collection |