Knob 3/4" Diameter Polished Stainless Steel
| Diameter | 3/4" (19mm) |
|---|---|
| Finish | Stainless Steel |
| Material | 304 Grade Stainless Steel |
| Mounting Hardware | (1) M4 x 1" Solid Screw and (1) M4 x 1-3/4" Break Away Screw Included |
| Product Weight | .6 lbs per piece |
| Projection | 7/8" |
| Size | 3/4" Diameter |
| Type | Stainless II Collection |