Oil Rubbed Bronze Rod Support | Screw Mount Rod Bracket | 19/32 In Oval Rod
Hover over image to zoom in
| Brand | Outwater |
|---|---|
| Color | Oil Rubbed Bronze |
| Finish | Oil Rubbed Bronze |
| Length | 1-15/16” |
| Material | Aluminum |
| Mounting Hardware | Mounts With #8 x 3/4" Flathead Screws, Sold Separately,Part # SCR-8750FHZ |
| Notes | Support for 19/32" Aluminum Oval Rod |
| Product Weight | .03 lbs per piece |
| Width | 25/32” |