Sugatsune Chrome Plated Pull
Hover over image to zoom in
| Brand | Sugatsune |
|---|---|
| Center To Center | 2.91 in (74 mm) |
| Certification | RoHS 3 |
| Finish | Polished Chrome |
| Height | 0.41 in (10.5 mm) |
| Length | 1 in (25.5 mm) |
| Material | Zinc Alloy |
| Mounting Hardware | M4 x 25 Steel Machine screw |
| Product Weight | .14 lbs per piece |
| Type | Round Edge |
| Width | 3.54 in (90 mm) |