2" Black Wall Mount Belt
Hover over image to zoom in
| Assembly Required | No |
|---|---|
| Brand | Outwater |
| Color | Black Belt |
| Finish | Polished Chrome |
| Height | 5" |
| Indoor Outdoor Use | Indoor Use Only |
| Length | 78" Long Belt |
| Material | Steel |
| Product Weight | 1.65 lbs per piece |
| Width | 2" Belt Width |