1-3/8in H x 5.5in Outside Radius x 4-3/8in W | Unfinished Cherry Radius Corner
Hover over image to zoom in
| Finish | Sanded to 120 Grit |
|---|---|
| Height | 1-3/8" |
| Material | Unfinished Cherry |
| Outside Dimension | Outside Radius; 5-1/2" |
| Product Weight | 1.7 lbs per piece |
| Species | Cherry |
| Type | Corner |
| Width | Width: 4-3/8"; Inside Width: 2" |