Off White HDPE Adhesive Glide Strip 21/32" Wide 1/32" Thick
Hover over image to zoom in
| Adhesive Information | Adhesive Glide Strip |
|---|---|
| Brand | Outwater |
| Color | Off White |
| Length | 100 Ft |
| Material | HDPE |
| Notes | Continuous Coil, Coil May Be Cut To Desired Length |
| Product Weight | 1.8 lbs per 100 ft |
| Thickness | 1/32" |
| Type | Adhesive Glide Strips |
| Width | 21/32" |