Clear Mirror Clips | For 1/4in Thick Glass | R45-293CL Series
Hover over image to zoom in
| Brand | Outwater |
|---|---|
| Color | Clear |
| Length | Overall Length: 1/4" |
| Material | Crystal Styrene |
| Notes | Designed To Attach Mirrors, Glass, Decorative Panels, Etc. To Any Flat Surface |
| Product Weight | .5 lbs per 100 pcs |
| Style | Ribbed |
| Thickness | 1/4" |
| Type | Mirror Clip |
| Works With | Screw SCR-6625PHZ #6 x 5/8" Pan Head Zinc ( Sold Separately) |