1/2in W x 7/8in Long | Clear Shelf Support for 1/4in Glass | With 5mm Pin | R25-806CL Series
Hover over image to zoom in
| Brand | Outwater |
|---|---|
| Color | Clear |
| Diameter | 5mm Pin Diameter |
| Length | 7/8" |
| Material | High Density Polyethylene |
| Product Weight | .5 lbs per 100 pcs |
| Thickness | 1/4" Glass Shelf Thickness |
| Width | 1/2" |