1/8in Beige | Flushmount Panel and Glass Retaining Clip
Hover over image to zoom in
| Brand | Outwater |
|---|---|
| Color | Beige |
| Fits Board Width | 1/8" |
| Length | 15/16" |
| Material | P.E. Plastic |
| Product Weight | 0.15 lbs per 100 pcs |
| Style | Flushmount |
| Works With | Screw SCR-5625FHZ #5 x 5/8” Flat Head Zinc ( Sold Separately) |