1/8in Dia | Natural Nylon | Quick Release Wire Cable Clamp
Hover over image to zoom in
| Adhesive Information | Polyurethane Foam Tape |
|---|---|
| Brand | Outwater |
| Certification | REACH & RoHS Compliant |
| Color | Off White |
| Diameter | 1/8" |
| Material | Nylon |
| Notes | Size: 0.47"-0.51" |
| Product Weight | .07 lbs per 100 pcs |