Satin Nickel Pull 5 3/4" Ol 3" Cc
Hover over image to zoom in
| Brand | Lifetime Hardware |
|---|---|
| Center To Center | 3" (76mm) |
| Color | Satin Nickel |
| Finish | Satin Nickel |
| Length | Overall Length: 5-3/4" |
| Material | Zinc |
| Mounting Hardware | (2) #8-32 x 1" Solid Screws Included |
| Product Weight | .15 lbs per piece |
| Projection | .89" |
| Thread Information | 1" |
| Type | Lifetime Collection |