Modern Twist Matte Bk. Pull 7 1/2" Ol 5" Cc
| Brand | Lifetime Hardware |
|---|---|
| Center To Center | 5" (127mm) |
| Color | Matte Black |
| Finish | Matte Black |
| Length | Overall Length: 7-1/2" |
| Material | Zinc |
| Mounting Hardware | (2) #8-32 x 1" Solid Screws Included |
| Product Weight | .2 lbs per piece |
| Projection | 1.16" |
| Thread Information | 1" |
| Type | Lifetime Collection |