Class Act Oil Rub Bronze Pull 3 1/2" Ol 3" Cc
| Brand | Lifetime Hardware |
|---|---|
| Center To Center | 3" (76mm) |
| Color | Oil Rubbed Bronze |
| Finish | Oil Rubbed Bronze |
| Length | Overall Length: 3-1/2" |
| Material | Zinc |
| Mounting Hardware | (2) #8-32 x 1" Solid Screws Included |
| Product Weight | .12 lbs per piece |
| Projection | 1.06" |
| Thread Information | 1" |
| Type | Lifetime Collection |