Satin Brass Pull 5-3/4" Overall Length 5" Center to Center
Hover over image to zoom in
| Brand | Lifetime Hardware |
|---|---|
| Center To Center | 5" (127mm) |
| Color | Satin Brass |
| Finish | Satin Brass |
| Length | Overall Length: 5-3/4" |
| Material | Zinc |
| Mounting Hardware | 8/32” x 1” Screws and 8/32” x 1-3/4” Breakaway Screws Included |
| Product Weight | .23 lbs per piece |
| Projection | 1-1/8" |
| Thread Information | 1" |
| Type | Lifetime Collection |