292mm Cc(11.50") Aluminum Pull Overall 314 Mm (12.36")
Hover over image to zoom in
| Brand | Lifetime Hardware |
|---|---|
| Center To Center | 292mm (11.50") |
| Finish | Clear Anodized |
| Length | Overall Length: 314mm (12.36") |
| Material | Solid Aluminum |
| Mounting Hardware | M4 x 1" Screws #8-32 x 1" length Screw Included |
| Product Weight | .31 lbs per piece |
| Projection | 1-1/4" (32mm) |
| Type | Solid Aluminum Rail Collection |