152mm Cc (5.98") Aluminum Pull Overall 174 Mm (6.85")
Hover over image to zoom in
| Brand | Lifetime Hardware |
|---|---|
| Center To Center | 152mm (5.98") |
| Finish | Clear Anodized |
| Length | Overall Length: 174mm (6.85") |
| Material | Solid Aluminum |
| Mounting Hardware | M4 x 1" Screws #8-32 x 1" length Screw Included |
| Product Weight | .26 lbs per piece |
| Projection | 1-1/4" (32mm) |
| Type | Solid Aluminum Rail Collection |