5 1/2" Cc Steel Pull Antique Brass
| Brand | Lifetime Hardware |
|---|---|
| Center To Center | 5-1/2" |
| Finish | Antique Brass |
| Length | Overall Length: 5-1/2" |
| Material | Solid Steel |
| Mounting Hardware | (2) #8-32 x 1" Solid Screw Included |
| Notes | For additional screws see part number SCR-8321THZ |
| Projection | .91" |
| Type | Birdcage Series Collection |