3 1/2" Cc Steel Pull Matte Black Finish
| Brand | Lifetime Hardware |
|---|---|
| Center To Center | 3-1/2" (89mm) |
| Finish | Matte Black |
| Length | Overall Length: 3-1/2" |
| Material | Solid Steel |
| Mounting Hardware | (2) #8-32 x 1" Solid Screw Included |
| Notes | For additional screws see part number SCR-8321THZ |
| Product Weight | .17 lbs per piece |
| Projection | .83" |
| Type | Birdcage Series Collection |