4" Cc Steel Pull Matte Black Finish | PULL-5739-BLK Series
| Brand | Lifetime Hardware |
|---|---|
| Center To Center | 4" (102mm) |
| Finish | Matte Black |
| Length | Overall Length: 4" |
| Material | Solid Steel |
| Mounting Hardware | M4 x 1" Screws #8-32 x 1" length Screw Included |
| Notes | For additional screws see part number SCR-8321THZ |
| Product Weight | .15 lbs per piece |
| Projection | 1.60" (40mm) |
| Type | Birdcage Series Collection |