3 1/2" Steel Pull Antique Brass Finish | PULL-5710-AB Series
| Brand | Lifetime Hardware |
|---|---|
| Center To Center | 3-1/2" (89mm) |
| Finish | Antique Brass |
| Length | Overall Length: 3-1/2" |
| Material | Solid Steel |
| Mounting Hardware | M4 x 1" Screws #8-32 x 1" length Screw Included |
| Notes | For additional screws see part number SCR-8321THZ |
| Projection | 1.60" (40mm) |
| Type | Birdcage Series Collection |