96mm Cc (3.75") Aluminum Pull Overall 133mm (5.22")
Hover over image to zoom in
| Brand | Lifetime Hardware |
|---|---|
| Center To Center | 96mm (3.75") |
| Finish | Brushed Nickel |
| Length | Overall Length: 133mm (5.22") |
| Material | Solid Aluminum |
| Mounting Hardware | M4 x 1" Screws #8-32 x 1" length Screw Included |
| Notes | For additional screws see part number SCR-8321THZ |
| Product Weight | .15 lbs per piece |
| Projection | 22mm (0.87") |
| Type | Modern Series Collection |