Matte Chrome Pull 5 3/16" Ol, 3" Cc
| Center To Center | 3" (76mm) |
|---|---|
| Finish | Matte Chrome |
| Length | Overall Length: 5-3/16" |
| Material | Zinc |
| Mounting Hardware | (2) #8-32" x 1" Machine Screws Included |
| Product Weight | .14 lbs per piece |
| Projection | 1" |
| Type | Traditional Collection |