Satin Finish Drawer Pull 3.56" Overall 2.75" Cc
Hover over image to zoom in
| Center To Center | 2-3/4" (70mm) |
|---|---|
| Finish | Aluminum |
| Hole Info | 1/8" Diameter Countersunk Holes |
| Length | Overall Length: 3-9/16" |
| Material | Aluminum |
| Mounting Hardware | #6 Screw Not Included |
| Product Weight | .13 lbs per piece |
| Projection | 1-5/8" |