1/2in W | 1/4-20 Thread | Nylon Insert for Wood
Hover over image to zoom in
| Brand | Outwater |
|---|---|
| Color | White |
| Height | Overall Height: 9/16" |
| Hole Info | 3/8" Drill Hole Diameter |
| Material | Nylon |
| Product Weight | 0.2 lbs per 100 pcs |
| Threading | 1/4-20" |
| Width | Overall Width: 1/2" |