Narrow Black Plastic Pencil Drawer With Roller Slides 17.956" Long x 12.75" Wide x 2.34" Deep
Hover over image to zoom in
| Brand | Outwater |
|---|---|
| Certification | Made In The U S A |
| Color | Black |
| Depth | 2.34" |
| Length | 17.956" |
| Material | Polystyrene |
| Mounting Hardware | All Mounting Hardware Included |
| Notes | Roller Slides |
| Product Weight | 4.2 lbs per piece |
| Width | 12.75" |