Sugatsune Satin Nickel Plated Knob
| Brand | Sugatsune |
|---|---|
| Certification | RoHS 3 |
| Depth | 0.79 in (20 mm) |
| Finish | Satin Nickel |
| Height | 0.59 in (15 mm) |
| Material | Zinc Alloy |
| Mounting Hardware | M4 X 25 mm Steel Machine screw |
| Product Weight | .02 lbs per piece |
| Type | Finger hook |
| Width | 0.59 in (15 mm) |