Hopewell Bar Pull Flat Black
| Center To Center | 6-5/16" |
|---|---|
| Finish | Flat Black |
| Length | Overall Length: 9-1/8” |
| Material | Steel |
| Mounting Hardware | (2) M4 x 1" Solid Screws and (2) M4 x 1-3/4" Break Away Screws Included |
| Product Weight | .54 lbs per piece |
| Projection | 1-7/16” |
| Type | Hopewell Collection |