Lund Pull 3" Cc Oil Rubbed Bronze
| Center To Center | 3" (76mm) |
|---|---|
| Finish | Oil Rubbed Bronze |
| Length | Overall Length: 4" |
| Material | Zinc Alloy |
| Mounting Hardware | (2) M4 x 1" Solid Screws and (2) M4 x 1-3/4" Break Away Screw Included |
| Product Weight | .22 lbs per piece |
| Projection | 1-1/2" |
| Type | Lund Collection |