Edwardian Pull Oil Rubbed Bronze
| Center To Center | 3-3/4" (96mm) |
|---|---|
| Finish | Oil Rubbed Bronze |
| Length | Overall Length: 4-3/16" |
| Material | Zinc Alloy |
| Mounting Hardware | (2) M4 x 1" Solid Screws and (2) M4 x 1-3/4" Break Away Screw Included |
| Product Weight | .16 lbs per piece |
| Projection | 1-5/16" |
| Type | Edwardian Collection |