Bar Pull Oil Rubbed Bronze
| Center To Center | 5-1/16" (128mm) |
|---|---|
| Finish | Oil Rubbed Bronze |
| Length | Overall Length: 7" |
| Material | Steel |
| Mounting Hardware | (2) M4 x 1" Solid Screws and (2) M4 x 1-3/4" Break Away Screws Included |
| Product Weight | .43 lbs per piece |
| Projection | 1-7/16" |
| Type | Hopewell Collection |